Dlaczego warto odwiedzić OJK Santos?

Nasz Ośrodek znajduje się w miejscowości Zabierzów położonej zaledwie 13 km od centrum Krakowa i sąsiaduje bezpośrednio z Lasem Zabierzowskim, który jest jednym z największych leśnych kompleksów w okolicach Krakowa oraz atrakcyjnym miejscem spędzania wolnego czasu. Przebiegają przez niego szlaki konne, turystyczne, rowerowe oraz nordic walking, a także wyznaczone są ścieżki dydaktyczne.

Prowadzimy jazdy konne dla początkujących jak i zaawansowanych, a także wyjazdy w teren. Zajmujemy się organizacją rajdów konnych, imprez okolicznościowych (urodziny, spotkania integracyjne itp.), a także wycieczek dydaktycznych dla szkół i przedszkoli.Posiadaczom własnych koni oferujemy pensjonat i możliwość korzystania z infrastruktury Ośrodka. Ponadto nasz Ośrodek posiada Certyfikat Polskiego Związku Jeździeckiego II kategorii, co umożliwia nam organizowanie egzaminów na odznaki jeździeckie, a także kursów instruktorskich.

Rekreacja OJK Santos

 

Rekreacja

W ofercie zajęcia z jazdy konnej dla dzieci i dorosłych, a na najmłodszych adeptów jeździectwa czeka stado koni huculskich.

Sprawdź naszą ofertę »

Pensjonat dla konii OJK Santos

Pensjonat dla koni

Dla właścicieli własnych koni proponujemy duże boksy w dwóch stajniach oraz stanowiska z automatycznymi poidłami.

Dowiedz się więcej »

Rajdy

Serdecznie zapraszamy na rajdy konne organizowane przez nasz ośrodek dla młodzieży (od 17 lat) oraz dorosłych.

Sprawdź harmonogram »

Imprezy Okolicznościowe OJK Santos

Imprezy okolicznościowe

Organizujemy przyjęcia urodzinowe oraz imprezy integracyjne dla firm i młodzieży szkolnej na świeżym powietrzu.

Dowiedz się więcej »